695 179 659

kontakt

 

umów wizytę

Zapraszamy do umawiania wizyt przez system rezerwacji on-line

adres

ul. Kosynierów Gdyńskich 3

86-300 Grudziądz

godziny otwarcia

pon.-pt.: 7:30 - 18:00

sob.: 10:00 - 14:00

1 wizyta - 240 złotych

zadzwoń i porozmawiaj

umów termin wizyty

 

koszt świadczenia

kroplówki witaminowe

solcoseryl

przeciwwskazania do zabiegu

skład kroplówki dopierany jest do stanu Pacjenta

Kroplówka witaminowa solcoseryl to popularny sposób na uzupełnienie niedoborów składników odżywczych w organizmie. Solcoseryl to preparat leczniczy, który zawiera naturalne składniki, takie jak deproteinizowany hemodializat cielęcy, które pomagają w regeneracji tkanek. Kroplówka z witaminami solcoseryl jest często stosowana w celu wzmocnienia organizmu, zwłaszcza u osób osłabionych, po operacjach, w trakcie rekonwalescencji lub przy niedoborach witaminowych.

 

Przed przystąpieniem do kroplówki witaminowej solcoseryl należy skonsultować się z doświadczonym medykiem, ponieważ istnieją pewne przeciwwskazania. Należą do nich nadwrażliwość na składniki preparatu, ciężkie zaburzenia krążenia, choroby nerek, nadczynność tarczycy, nadciśnienie tętnicze, choroby serca oraz nowotwory złośliwe. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych lub reakcji alergicznych, należy natychmiast przerwać podawanie preparatu i skonsultować się ze specjalistą.

 

Po zakończeniu kroplówki witaminowej solcoseryl zalecane jest unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego, spożywanie zdrowej i zrównoważonej diety oraz picie odpowiedniej ilości płynów. Ważne jest również regularne monitorowanie stanu zdrowia i ewentualna kontrola poziomu witamin i składników odżywczych we krwi.

 

Kroplówka witaminowa solcoseryl może być skutecznym sposobem na uzupełnienie niedoborów składników odżywczych w organizmie, jednak zawsze należy kierować się zaleceniami lekarza i przestrzegać przeciwwskazań. Niezależnie od tego, czy kroplówka jest stosowana w celu wzmocnienia organizmu czy przy niedoborach witaminowych, ważne jest utrzymanie zdrowego stylu życia i regularne badania kontrolne.

weryfikacja certyfikatów

regulamin sklepu ALKU-MED

regulamin udzielania świadczeń

0
0
0

wykonanych zabiegów

zabiegi w ofercie

dane aktualne na dzień: 17.05.2024

lata doświadczenia

ALKU - MED © 2021 - 2024

 

dla Pacjenta

Łukasz Chełminiak Ratownictwo Medyczne i Usługi Pielęgniarskie

oddział w Grudziądzu

ul. Kosynierów Gdyńskich 3

86-300 Grudziądz

NIP: 8781789215