695 179 659

kontakt

 

umów wizytę

Zapraszamy do umawiania wizyt przez system rezerwacji on-line

adres

ul. Kosynierów Gdyńskich 3

86-300 Grudziądz

godziny otwarcia

pon.-pt.: 7:30 - 18:00

sob.: 10:00 - 14:00

1 wizyta - 160 złotych

karnet 6 wizyt - 800 złotych

karnet 12 wizyt - 1.440 złotych

zadzwoń i porozmawiaj

umów termin wizyty

 

koszt świadczenia

kroplówki witaminowe

MAGNEZ

przeciwwskazania do zabiegu

skład kroplówki dopierany jest do stanu Pacjenta

Kroplówka z magnezem to skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć poziom magnezu w organizmie i dbać o swoje zdrowie. Magnez jest jednym z najważniejszych minerałów, odgrywających kluczową rolę w wielu procesach metabolicznych i funkcjonowaniu organizmu.

 

Kroplówka z magnezem dostarcza organizmowi skoncentrowane dawki tego niezbędnego minerału, omijając przewód pokarmowy i zapewniając szybkie wchłanianie przez organizm. Magnez wpływa na regulację pracy serca, układu nerwowego, mięśni i kości. Jest również niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania enzymów i procesów metabolicznych.

 

Nasz gabinet oferuje profesjonalne podawanie kroplówki z magnezem, zapewniając skuteczne i bezpieczne uzupełnienie niedoboru magnezu w organizmie. Nasz wykwalifikowany personel medyczny monitoruje proces podawania, dostosowując dawkowanie do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Kroplówka z magnezem jest szczególnie polecana dla osób, które cierpią na niedobór magnezu, doświadczają skurczy mięśni, mają problemy z zasypianiem, odczuwają zmęczenie czy stres. Magnez wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, redukuje objawy migreny i wpływa na poprawę nastroju.

 

Zaufaj naszemu gabinetowi, który stosuje najwyższe standardy medyczne. Nasz doświadczony personel medyczny zadba o to, aby kroplówka z magnezem została podana profesjonalnie i z pełnym zrozumieniem Twoich potrzeb. Przyjdź i odkryj korzyści, jakie niesie ze sobą ta skoncentrowana dawka magnezu. Uzupełnij niedobór, wzmocnij swój organizm i ciesz się pełnią zdrowia, jaką zasługujesz.

weryfikacja certyfikatów

regulamin sklepu ALKU-MED

regulamin udzielania świadczeń

0
0
0

wykonanych zabiegów

zabiegi w ofercie

dane aktualne na dzień: 17.05.2024

lata doświadczenia

ALKU - MED © 2021 - 2024

 

dla Pacjenta

Łukasz Chełminiak Ratownictwo Medyczne i Usługi Pielęgniarskie

oddział w Grudziądzu

ul. Kosynierów Gdyńskich 3

86-300 Grudziądz

NIP: 8781789215