695 179 659

kontakt

 

umów wizytę

Zapraszamy do umawiania wizyt przez system rezerwacji on-line

adres

ul. Kosynierów Gdyńskich 3

86-300 Grudziądz

godziny otwarcia

pon.-pt.: 7:30 - 18:00

sob.: 10:00 - 14:00

Gabinet ALKU-MED w Grudziądzu oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych, które pomogą Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę na lato. Liposukcja kawitacyjna, elektrostymulacja EMS, lipolaser i kriolipoliza to skuteczne metody modelowania ciała, które są bezpieczne i nieinwazyjne. Dzięki tym zaawansowanym technologiom możesz cieszyć się smukłą, jędrną sylwetką bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji. Odwiedź Gabinet ALKU-MED w Grudziądzu i przekonaj się, jak łatwo można osiągnąć idealną sylwetkę na lato.

Zalety kriolipolizy:

 • Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej bez chirurgii
 • Bezbolesność i brak potrzeby znieczulenia
 • Minimalny czas rekonwalescencji
 • Trwałe efekty widoczne już po jednym zabiegu

Kriolipoliza to innowacyjna metoda modelowania sylwetki, która polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych. Zabieg wykorzystuje kontrolowane chłodzenie, które powoduje krystalizację i obumieranie komórek tłuszczowych. Martwe komórki są następnie naturalnie wydalane przez organizm w ciągu kilku tygodni po zabiegu. Kriolipoliza jest szczególnie skuteczna w redukcji uporczywego tłuszczu, który jest oporny na dietę i ćwiczenia.

Kriolipoliza Grudziądz

Zalety lipolasera:

 • Precyzyjna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach
 • Bezbolesność i brak okresu rekonwalescencji
 • Widoczne efekty już po pierwszym zabiegu
 • Stymulacja produkcji kolagenu i ujędrnienie skóry

Lipolaser to zaawansowana technologia wykorzystująca laser do redukcji tkanki tłuszczowej. Laser emituje niskopoziomowe światło, które przenika przez skórę i powoduje rozkład tłuszczu w komórkach tłuszczowych. Tłuszcz jest następnie metabolizowany i wydalany przez organizm. Lipolaser jest szczególnie skuteczny w redukcji tłuszczu w określonych obszarach ciała, takich jak brzuch, uda czy ramiona.

Zalety elektrostymulacji EMS:

 • Wzmacnianie mięśni i poprawa ich wytrzymałości
 • Redukcja cellulitu
 • Poprawa krążenia krwi
 • Bezpieczny i nieinwazyjny zabieg

Zalety liposukcji kawitacyjnej:

 • Bezbolesność i brak potrzeby znieczulenia
 • Brak okresu rekonwalescencji
 • Widoczne rezultaty już po kilku zabiegach
 • Skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej w miejscach trudnych do odchudzania

Elektrostymulacja EMS (Electrical Muscle Stimulation) to technika, która wykorzystuje impulsy elektryczne do stymulacji mięśni. Zabieg polega na przyłożeniu elektrod do skóry, które emitują delikatne impulsy elektryczne, powodując skurcze mięśni podobne do tych podczas ćwiczeń fizycznych. EMS jest skutecznym sposobem na wzmocnienie i ujędrnienie mięśni, co prowadzi do poprawy sylwetki.

Liposukcja kawitacyjna to nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, która wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania komórek tłuszczowych. Jest to bezbolesna i bezpieczna alternatywa dla tradycyjnej liposukcji. Zabieg polega na przyłożeniu specjalnej głowicy do skóry, która emituje fale ultradźwiękowe. Te fale powodują mikropęknięcia w komórkach tłuszczowych, które następnie są naturalnie wydalane przez organizm.

Lipolaser Grudziądz

Elektrostymulacja EMS Grudziądz

Liposukcja kawitacyjna Grudziądz

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim sezon na lżejsze ubrania i plażowe wyjazdy. Wiele osób marzy o smukłej i wymodelowanej sylwetce, którą mogą z dumą prezentować. Na szczęście, współczesna kosmetologia oferuje wiele skutecznych metod modelowania ciała. W Gabinecie ALKU-MED w Grudziądzu znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów, które pomogą Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę na lato.

Kosmetologiczne Metody Modelowania Sylwetki na Lato

zgłoszenie dla modelek

regulamin sklepu ALKU-MED

regulamin udzielania świadczeń

0
0
0
0

wykonanych zabiegów

badań w ofercie

zabiegów w ofercie

dane aktualne na dzień: 09.07.2024

lata doświadczenia

ALKU - MED © 2021 - 2024

 

dla Pacjenta

Łukasz Chełminiak Ratownictwo Medyczne i Usługi Pielęgniarskie

oddział w Grudziądzu

ul. Kosynierów Gdyńskich 3

86-300 Grudziądz

NIP: 8781789215