695 179 659

kontakt

 

umów wizytę

Zapraszamy do umawiania wizyt przez system rezerwacji on-line

adres

ul. Kosynierów Gdyńskich 3

86-300 Grudziądz

godziny otwarcia

pon.-pt.: 7:30 - 18:00

sob.: 10:00 - 14:00

ZASADY PROMOCJI

 

  1. Z karnetu skorzystać może wyłącznie osoba na którą został on wystawiony. Zastrzegamy sobie prawo kontroli tożsamości Pacjenta.

  2. Karnet uprawnia do skorzystania z nielimitowanej ilości zabiegów depilacji laserowej wybranego (wykupionego) obszaru, godzinach pracy gabinetu ALKU-MED z zachowaniem wymaganych odstępów między poszczególnymi zabiegami w okresie 12 miesięcy od daty zakupu karnetu.

  3. Pacjent każdorazowo zobowiązany jest do wcześniejszego umówienia terminu wizyty z recepcją gabinetu ALKU-MED. Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów wizyt, gdyż świadczenie udzielone zostanie wyłącznie jeśli termin będzie dostępny. Brak dostępnych terminów w przypadku kiedy Pacjent nie zaplanuje z wyprzedzeniem terminów wizyt nie będzie podstawą do zwrotu zakupionego karnetu. Ograniczamy ilość jednorazowej sprzedaży karnetów tak aby umożliwić naszym Pacjentom dostęp do świadczeń.

  4. Przed udzieleniem świadczenia każdorazowo zebrana będzie od Pacjenta zgoda na wykonanie zabiegu oraz weryfikacja braku przeciwwskazań do jego wykonania. W przypadku stwierdzenia przeciwwskazań zabieg nie zostanie wykonany. Przy zakupie karnetu obowiązuje bezpłatna konsultacja w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania zabiegów. Zalecamy również wcześniejsze wykupienie jednorazowych świadczeń aby sprawdzić czy zabieg jest odpowiedni dla Pacjenta. W przypadku wystąpienia przeciwwskazań do wykonania zabiegów w trakcie korzystania ze świadczeń decyzja co do przedłużenia ważności / przepisania karnetu na inną osobę / zwrotu części należności za karnet podejmowana będą indywidualnie w stosunku do każdego Pacjenta biorąc pod uwagę indywidualne okoliczności.

  5. Ze względów medycznych wymagane jest zachowanie odstępów między zabiegami:

    • 4-6 tygodni pomiędzy kolejną sesją depilacji laserowej na tym samym obszarze.

  6. Dowodem wykonania zabiegu jest dokumentacja medyczna (w tym podpisana przez Pacjenta zgoda). Pacjent ma prawo do otrzymania kopii dokumentacji medycznej zgodnie z odrębnymi przepisami.

  7. Zakupiony karnet nie podlega zwrotowi - również w przypadku nieskorzystania z żadnego z zabiegów.

  8. Termin ważności karnetu nie jest przedłużany.

cennik

PROMOCJA 20.05. - 31.12.2024

DEPILACJA

NO-LIMIT

zgłoszenie dla modelek

regulamin sklepu ALKU-MED

regulamin udzielania świadczeń

0
0
0
0

wykonanych zabiegów

badań w ofercie

zabiegów w ofercie

dane aktualne na dzień: 09.07.2024

lata doświadczenia

ALKU - MED © 2021 - 2024

 

dla Pacjenta

Łukasz Chełminiak Ratownictwo Medyczne i Usługi Pielęgniarskie

oddział w Grudziądzu

ul. Kosynierów Gdyńskich 3

86-300 Grudziądz

NIP: 8781789215